Hodiny pre dospelých

Medzi nami sa ukrýva veľké množstvo dobrých tanečníkov, ktorí tancovali v skupinách, krúžkoch, súboroch, alebo priamo v tanečných školách. Tancovali odmalička, počas základnej a strednej školy. Tanec bol ich neodmysliteľnou súčasťou. No prišiel raz zlomový deň, keď museli s tancom prestať.

Tancujúci ľudia

Tanec je dokonalý pohyb, ktorý môžete tancovať v skupinách alebo samostatne. Podstatné je, že kdekoľvek a v akomkoľvek veku. Tanec formuje postavu, zlepšuje krvný obeh, odbúrava tuk, človek sa cíti šťastnejší. Ideálny šport alebo hoby. Na kurzoch spoznáte nových ľudí, zatancujeme si a hlavne sa zabavíme. 

Ste rodičia ? Študenti ? Napadlo Vás, že by ste sa chceli vrátiť späť a opäť začať tancovať? Teraz je ten správny čas. Prihláste sa do našej tanečnej školy a naučte sa tancovať rôzne tanečné štýly ako HIP HOP, FUNK, POP, HOUSE, RNB, MTV DANCE. 
 
Tanečné hodiny sú každý piatok od 17:00 do 18:30 v Tanečnej škole na Novej Dubnici. 
 

Tanečná škola Nová Dubnica

Máš otázku ?

Napíšte Vaše meno a priezvisko.
Napíšte e-mail, na ktorý Vás budeme kontaktovať.
Ak chcete, aby sme Vás kontaktovali na mobil, zadajte telefónne číslo.
Napíšte vašu otázku.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov občianskym združením LT - Len Tanec na účely emailovej alebo telefonickej komunikácie na nevyhnutne potrebný čas, maximálne však na dobu 1 rok, kedy budú všetky osobné údaje bezodkladne vymazané. Získané osobné údaje v žiadnom prípade nebudú poskytnuté tretím stranám. Súhlas so spracovaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať.