Tábor Cesta Tanečníka

Tábor Cesta Tanečníka 2021 !

A je to tu! Opäť po roku Vám prinášame obľúbené denné tábory s názvom Cesta tanečníka!  Tento rok sme sa rozhodli zorganizovať tábory vo všetkých našich tanečných pobočkách, tzn. Púchov, Nová Dubnica, Trenčín, Nové mesto nad Váhom. Všetky búdu prebiehať v našich tanečných priestoroch v dňoch od pondelka do piatku. Začínať budeme ako každý rok registráciou a tanečnou rozcvičkou a končiť vystúpením pre rodičov. Novinkou bude večerná párty na každom tábore.

Každý deň začíname o 8. 00 hod a končíme o 16. 30 hod.

Okrem tanečných lekcií sa môžu deti tešiť na súťaže, pohybové hry, maľovanie na tričká, natáčanie videí, aftermovie, výlet do prírody, opekačka, na záver tábora vystúpenie pre rodičov, spoločná párty a množstvo ďalších prekvapení.

Som začiatočník a nikdy som netancoval.

To vôbec nevadí, na svoje si prídu aj netanečníci, alebo úplní začiatočníci. Choreografie máme pripravené podľa obtiažnosti.

Okrem tancovania máme pripravené aj súťaže v ktorých môžu zahviezdiť všetci.

Opatrenia

Dovoľte, aby sme Vás milí rodičia, informovali o opatreniach, na ktoré budeme klásť mimoriadny dôraz v súlade s proti-epidemiologickými opatreniami: umývanie rúk, používanie dezinfekcie, nosenie rúšok, dodržiavanie preventívnych pravidiel pri kašľaní, kýchaní a nachladnutí, kontrola dodržiavania zásad osobnej hygieny detí, dôsledná sanitácia priestorov a prostredia každého tábora so zreteľom na hygienické zariadenia a ich vybavenie (toaletný papier, tečúca pitná eventuálne teplá voda, mydlo v dávkovači, jednorazové utierky, dezinfekcia) a strava.

Konkrétne hygienické aktivity sa budú odvíjať od typu a činnosti, kde bude denný tábor realizovaný a od štandardných spôsobov zaistenia jednotlivých činností, t.j. pravidelné denné upratovanie s použitím dezinfekčných prostriedkov a pravidelné vetranie všetkých prevádzkových priestorov, denné upratovanie a dezinfekcia WC, umývadiel. Obedné stravovanie je zabezpečené v overených reštauráciach, kt. boli poučené o opatreniach s účinnosťou od 20. mája 2021 do odvolania sa prevádzkovateľom maloobchodných prevádzok a prevádzok poskytujúcich služby nariaďených podľa § 48 ods. 4 písm. e) zákona č.355/2007.

V tejto súvislosti zdôrazňujeme, že základným hygienickým opatrením z našej strany bude zaistenie pravidelného a správneho umývania rúk detí v tečúcej teplej vode pri použití tekutého mydla a jednorazových utierok. Ďalej doplníme umytie rúk použitím dezinfekčného prípravku, ktorý budeme deťom aplikovať na ruky.

Podľa počtu vytvoríme skupiny detí, u ktorých zabezpečíme vzájomný kontakt počas programu tábora a stravovania. V závislosti od opatrení v daný termín tábora, bude každodenné meranie teploty, a to ráno pri vstupe do tábora. Povinnosť nosenia rúšok upravíme podľa platných epidemiologických a hygienických opatrení. Odporúčame vám, aby každé dieťa malo pri sebe dve rúška. Počas trvania tábora dohliadneme, aby každé dieťa dodržiavalo nosenia rúška v interiéri i exteriéri

Stravovanie

Počas tábora je pre deti zabezpečený obed a občerstvenie!
Prijímame aj deti ktoré majú DIÉTY alebo alergie, preto prosíme rodičov aby dôsledne a správne vyplnili prihlášku !
Pitný režim – je potrebné aby si každé dieťa so sebou nosilo svoju podpísanú fľašu.

Termíny

05.07 – 09.07.2021 –  Nová Dubnica

12. 07. – 16. 07.2021 – Trenčín

19. 07. – 23 07.2021 –  Púchov

26.7. – 30.7.2021 – Nové Mesto nad Váhom

Cena tábora

Cena tábora pre dieťa je  99 ,- eur .
V prípade, že by sa dieťa nemohlo zúčastniť tábora z dôvodu choroby, alebo iných obmedzení v súvislosti s pandémiou, je suma v plnej výške VRATNÁ !

Cena

suma: 99 ,- EUR

Ako sa prihlásiť

1. stiahni si a vyplň prihlášku ktorá je dole v prílohe (Prihláška)

2. prihlášku spolu s potvrdením o platbe nám pošlite na info@choreofactory.sk.

3. uhraď sumu 99 ,- eur na účet: a do poznámky napíšte meno dieťaťa.

4. po prijatí platby vám bude poslaná sms spolu s informáciami o konkrétnom tábore.

Dole v prílohe je tiež Vyhlásenie rodiča o bezinfekčnosti, ktoré je potrebné priniesť vypísané na registráciu v deň tábora !

Veľmi sa tešíme na to, ako opäť spolu vytvoríme nezabudnuteľné prázdniny!

Choreofactory 2020

Videoreport tábor cesta tanečníka 2019