O nás

 Je to už nejaký ten čas čo sme sa rozhodli obetovať svoj čas tancu, naberať skúsenosti a učiť sa stále nové veci od známych a skúsených osobností v našej tanečnej „ brandži“.

Milujeme tanec, milujeme smiech a hlavne milujeme deti. Preto prišiel správny čas, aby sme naše skúsenosti a radosť z tanca a pohybu posunuli ďalej a tak sme v roku 2015 otvorili tanečnú školu zameranú na hip –hop a moderné tance, vtedy ešte s názvom LT – Len Tanec. Postupom času sme sa začali rozširovať a preto sme museli zväčšovať naše tanečne priestory. Minulý rok sme otvorili tanečnú školu v Trenčíne a tento rok v Púchove  a to už pod novým názvom Choreofactory. Pôvodný názov LT, zostal už iba v našom tanečnom štúdiu, kde sa táto naša myšlienka zrodila ( Štúdio LT).

Tanečný rok začíname vždy 1. Októbra a pokračujeme až do konca školského roka. Učíme formou mesačných kurzov , tzn. že každý mesiac sa venujeme inému tanečnému štýlu, aj počas sviatkov a na konci každého mesiaca máme spoločné vyhodnotenie.

Sme tanečná škola, nie krúžok. Cieľom je rozhýbať deti, ukázať, že v pohybe je radosť, smiech, zábava a odreagovanie. Učíme deti vystupovať pred publikom či pred kamerou. Učíme  ich, ako zodpovedne pristupovať k tréningu, ako cítiť hudbu a ako sa pomenúvajú kroky, ktoré sa počas roka naučia, pretože nestačí vedieť, ale musia ich aj poznať.  Tanec je pohyb, ktorý musí každý v sebe budovať sám.

Prihlásiť sa k nám môžete kedykoľvek! Stačí nám napísať a my Vám pošleme konkrétny rozvrh, kedy máte prísť na 1. tréning.  

Trenčín, Kino Hviezda, Kniežaťa Pribinu 197/3

Nová Dubnica, Sad Duklianskych Hrdinov č. 22

Púchov, Svätopluková 1463/ 2

Príďte na tréning a dozviete sa viac !